Jsme České pražírny, výběr nejkvalitnějších káv na jednom místě

Znáte ten pocit, kdy se po dlouhém dni v práci vrátíte domů, hodíte nohy nahoru a vychutnáte si šálek dobré kávy? My ano, a ten pocit jednoduše milujeme. Káva se stala naší největší vášní a chceme se o ni podělit!

Nabízíme vám široký sortiment nejčerstvěji upražené výběrové kávy z různých koutů světa na jednom místě. Stačí jedna objednávka a čerstvá, voňavá káva zamíří nejrychlejší cestou rovnou na váš stůl.

Vybíráme pro vás to nejlepší

Na výběru pražíren si dáváme opravdu záležet a všechny kávy s pečlivostí hodnotíme. Každá má svoje osobní kouzlo, vůni i chuť. Nevíte, kterou si vybrat? Nevadí! Díky různým velikostem balení můžete vyzkoušet více druhů káv v krátkém čase a zamilovat si tu svoji.

Zvyšujeme úroveň kávové kultury

Věříme, že se nám podaří zvednout povědomí o kvalitní kávě a počet kávomilů naroste. Chceme, aby se káva stala nejen pomůckou k energetickému nakopnutí, ale také oblíbenou pochutinou, což je titul, jaký si čerstvá a kvalitně upražená káva zaslouží.

Uděláme z vás profesionály

V Českých pražírnách seženete nejen výbornou a chutnou kávu, ale také vše potřebné k její kvalitní přípravě. Bojíte se, že si nebudete vědět rady? Pro tyto situace jsme tu my a rádi vám s přípravou pomůžeme.

S námi už nebudu mít kávu rádi. Budete ji milovat!

Vaše ČeskéPražírny.cz