Pražírny

AMÁRES coffee

AMÁRES coffee

Jsme lokální pražírna kávy z Poděbrad. Zabýváme se velmi kvalitní arabikou. Neustále nás baví objevovat nové chutě kávy, proto naší nabídku obměňujeme 2-3x do roka.

Café Alegre

Café Alegre

Naše práce je hledat, kde roste ta nejlepší káva. Její příprava je už naší vášní. U každé kávy pečlivě volíme odpovídající pražící profil, který podpoří její unikátní chuťové vlastnosti.

CAFFKA

CAFFKA

Jsme mikropražírna výběrové kávy. I když naše nabídka zpravidla nepřesáhne 6 druhů káv, vybíráme kávy tak, aby byly navzájem rozličné a každá byla jedinečným zážitkem.

City Roasters

City Roasters

Pražírna pro lidi, jsme kávoví fanatici ze západu Čech. Tvůj děda pil turka ale ty máš na víc!

Coffee Culture

Coffee Culture

Káva pro nás není pouze současným trendem, ale celoživotním tématem, pro které žijeme, a které nás k životu probouzí každý den. Naší myšlenkou je jakési „nastolení vyššího standardu“ u běžného pijáka kávy.

Dos Mundos

Dos Mundos

Dos Mundos je česká lokální pražírna výběrové kávy. Káva pochází vždy od konkrétního farmáře nebo promývací stanice a v nabídce můžete nalézt kávy ze střední a jižní Ameriky, Afriky, až po Indonésii. 

Kavárna Pražírna

Kavárna Pražírna

Kavárna Pražírna je místo v centru Prahy, kde můžete kávu ochutnat i odnést si zrnka domů. Kávu pražíme přímo na místě a při troše štěstí uvidíte pražičku v akci.

Kofárna

Kofárna

Jsme česká pražírna výběrové kávy. Ke kávě přistupujeme jako k jedinečnému ovoci. Objevujeme jeho chuťovou rozmanitost a snažíme se pražit tak, aby připravený šálek kávy potěšil tělo i duši.

REBELBEAN

REBELBEAN

Milujeme skvělý kafe, ale chceme od života víc. Lidi nepijí Rebelbean jen proto, že jim chutná, ale protože je to součást jejich filozofie. Dobíjíme energie lidem, kteří chtějí posouvat hranice a dělat věci po svým.